OTEC Orin Bryvilsár 

ORIN je výjimečný pes! Velice hezky a výstižně to uvádí majitelka Orina paní Veronika Břízová na svých velice zdařilých stránkách MAGIC INFERNO a s jejím svolením uvádíme přesnou citaci a také z těchto stránek přenášíme výčty ocenění, které Orin dosud získal. Ve fotogalerii jsou rovněž převzaté fotečky od paní Veroniky. Askerek a ostatní početní Orinovi potomci můžou být na svého otce velice pyšní!!! Blahopřejeme, děkujeme a přejeme další úspěchy a především šťastný a krásný život celé této mimořádné rodince. Orin se svou družkou Nency a půlroční dcerou Anett žijí společně, no to je něco nevídaného a překrásného. A paní Veronika s její rodinou? Obrovský obdiv a hluboká úcta!!!   

Citace: 

Orin se narodil 12.7.2004  v chovatelské stanici BRYVILSÁR (FCI). Jeho matka je JCH. HARY BRYVILSÁR  DKK 0/0 a otec JCH. BLESK Z DAŠICKÉHO ZÁTIŠÍ - DKK 0/0 . Orin pochází z vrhu " O" , kde se narodila dvě štěňata a to psi.

ORIN je MILÁČEK naší rodiny a tímto bych chtěla poděkovat Janě Kudrnáčové za projevenou důvěru a její ochotu a pomoc.

Jak to říká můj muž i otec "ORIN JE VYJÍMEČNÝ PES " a já s nimi můžu jen souhlasit. Je to pes s velkým srdcem , oddaný a trpělivý. Děti ho nadevše milují, protože do nekonečna nosí balonky a neustále si s nima hraje.Nikomu by neublížil. Není agresivní, ale pokousat od jiného psa by se nenechal. Je to prostě PAN PES.

 

Rodokmen :  ORIN BRYVILSÁR

Junior Šampion -  juniorchampion of Czech Republic

Český Šampion - Champion of Czech Republic

              Český Grandšamipon -  Grandchampion of Czech Republik      Orin


Datum narození: 12.7.2004        

DKK 0/0  

DLK 0/0 (zrentgenován ve 4 letech)

 

Bonitační kod: 

  A3,K4,U1,W2,Z9 (Chovný)

 

Výstava:Více smajlíků ke stažení

 VÝBORNÝ, 3x CAJC, 5x Res. CAC, 11x CAC, 4x BOB, 5x VT, 3x Krajský Vítěz, Klubový Vítěz, Vítěz Speciální Výstavy, 2x Vítěz skupiny plemen NON FCI, Nejlepší pes výstavy NON FCI, Vítěz memoriálu 2009,

 2. místo BONB - na MVP DUO CACIB Brno 2010 - Velká národní cena, CACIB.

Zkoušky:

ZZO, ZM, ZOP, ZZZ, FPr 1, ZPU 1, BH, RH-E, IPO-V

 

Poháry

 


© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode